Mobil Uygulama

Oyunlaştırılmış Yazma Uygulaması Gelişimi – 2

🌈 Bir Ayın Ardından Yenilikler ve İlerlemeler! 🚀

Yaz ve Yarat Oyunlaştırılmış Yazma Uygulaması Yazma ve Yaratma Aşamasında. 🪬

🛠 Gelişim Sürecimiz: Son bir ayda, Altan Türel ve Ercan Altuğ YILMAZ-Gamification Master🇹🇷 ‘ın öncülüğünde, “yazmanın faydalarını” ortaya koyacak yazma uygulaması için temel fonksiyonlarla donatılmış bir Minimum Viable Product (MVP) oluşturma yolunda emin adımlarla ilerledik. Takvimimizi belirledik ve bir yol haritası çizdik. Beklenmedik sürprizlerle karşılaşsak da, her zorluğu, gözümüzü bütüncül faydadan ayırmadan aşmayı başardık.

🎨 İlk İki Hafta: Hikayeleştirme atölyemiz için iyileştirme çalışmalarımıza devam ettik. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerimiz kesintisiz sürdü.

⏰ Son İki Hafta: MVP takvimimizi belirledik ve çalışmalarımızı ağırlıklı olarak içerik ve UI/UX tasarımına odakladık. Diğer ekiplerimiz de katkılarını yoğun bir şekilde sürdürdü.

Yazma uygulaması için ekiplerimizle neler yaptık?

🎮 Oyunlaştırma Takımı: GamFed Türkiye gönüllüleri ile birlikte uygulamamızın oyunlaştırma tasarımı üzerine yoğunlaştık.

🔍 Çekirdek Ekip – Core Team: Araştırma ve geliştirme sürecimiz, kapsamlı araştırmalar, karşılaştırmalar ve önceki çalışmalarımızı bugünkü bilgilerle harmanlayarak iyileştirmeler yapmakla geçti. Bu süreçte düşünce ve deneyimlerimizi bolca paylaştık.

🎨 UI ve UX Tasarımları: Arayüz tasarımlarımız üzerine hem içeride hem de dışarıda değerlendirmeler yaparak önemli tercihler yaptık ve MVP’mize doğru yazılım aşamasına geçtik.

📅 Haftalık Toplantılar: Toplantılarımız, renkli ve çeşitli katılımlarla, haftalık düzenimizi ve dikkatimizi korumamızı sağlıyor. Öncelikle liderliğiyle Ercan Altuğ Yılmaz ve Altan Türel, Gülpınar UyarCem Baybars GÜÇLÜR.Berk Karataş., Gülümden Aktürkİrem Bulum ‘un değerli emekleriyle buradayız.

💾 Veri Tabanı ve Sunucu: Yazma uygulaması için tasarım ve kullanımına uygun dijital kütüphanemizin temellerini attık.

Bu yolculukta birlikte olduğumuz tüm ekip arkadaşlarımıza ve gönüllülerimize kalpten teşekkürler! 💖

🌟 Siz de bu heyecan verici yolculuğa katılmak istiyorsanız, bize katılın ve birlikte büyüyelim!

Yaratıcı Yazarlık Deneyim Defteri

Daha fazla yazma aktivitesi için; Terapötik (iyileştirici) Yazma yöntemlerini, Yaratıcı Yazarlık ve Dil Becerileri ile etkileyici bir yazma deneyimine dönüştüren defterimizi inceleyebilirsiniz.

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın